Четвер, 21.09.2017, 16:55

Головна » 2017 » Березень » 14 » "Переможці" в Сумах!
"Переможці" в Сумах!

11 березня юні журналісти нашої школи відвідали виставку Всеукраїнського проекту «Переможці», створеного при підтримці програми ТСН телеканалу 1+1 та журналу VІVА. Ведуча  проекту – чарівна Соломія Вітвіцька. Учні поринули в атмосферу справжньої творчості: 18 дивовижних фотографій справжніх героїв України вразили всіх присутніх. Ветерани АТО, які залишилися інвалідами, не втратили найголовнішого: сили духу, мужності, оптимізму. Зі світлин відвідувачам виставки посміхаються впевнені в своїх силах справжні чоловіки. Порадував усіх своїм співочим талантом фіналіст Х-фактору Володимир Ткаченко. Учасники презентації захоплювалися героїзмом  нескорених патріотів і творчістю та креативністю фотохудожників. Цей проект дуже потрібен, бо завдяки йому збираються гроші на протезування ветеранів АТО. Тож побажаємо успіхів його учасникам і творцям!

Переглядів: 57 | Додав: Алла | Рейтинг: 0.0/0

Сумська ЗОШ № 27 © 2017