Середа, 12.12.2018, 22:50

Який клас ви обрали (або збираєтесь обрати)
Головна » 2018 » Листопад » 13 » Подорож до Країни ідеальних стосунків
Подорож до Країни ідеальних стосунків

13 листопада, у Міжнародний день добра, бібліотекарі провели годину спілкування в 5-А класі «Подорож до Країни ідеальних стосунків». Усі гуртом збирали Рюкзак порад, з якими легко жити в колективі. Класний керівник провела анкетування та аналіз побажань учнів щодо комфортного співіснування. Школярі тлумачили крилаті вислови про неповторність особистості, різні смаки та вподобання, обговорювали в групах повчальні казки В. Сухомлинського, намагалися позбутися негативних рис характеру, які заважають взаєморозумінню в класі. Учні вчилися робити компліменти, поважати гідність інших, не робити вчинків, які залишають болісні сліди в душах людей. П'ятикласники побудували іграшковий будиночок – символ колективу, в якому важливий кожен, і створили "Серце доброти" зі своїх гарних вчинків.

Переглядів: 33 | Додав: Алла | Рейтинг: 0.0/0

Сумська ЗОШ № 27 © 2018