Вівторок, 06.12.2016, 13:14

Головна » 2015 » Листопад » 10 » Подорожуємо
Подорожуємо

«Подорож у вічність» здійснили учні 8-Б та 9-А класів, відвідавши видатні місця Чернігівської області: Державний дендрологічний парк «Тростянець», заснований І.М.Скоропадським,  і  Качанівку, один з найбільших осередків вітчизняної культури другої половини ХІХ століття,  єдиний в Україні комплекс, де цілісно переплелися й збереглися в безцінних пам’ятках історія й мистецтво, культура й національні цінності, архітектура й скульптура, паркове й декоративно-прикладне мистецтво. Екскурсанти вражені різноманіттям видів дерев, умілим використання особливо рідкісних хвойних для оформлення галявин, ставків, окремих масивів дендропарку. Не менш цікаво було дізнатися й  історію Качанівки, оглянути палац, який став переможцем Всеукраїнського конкурсу «Сім чудес України» в номінації «Замки, фортеці, палаци». Приємно усвідомлювати,  прогулюючись парком,  що саме тут, серед тінистих алей,  народжувалися колись шедеври: найкращі частини опери «Руслан і Людмила» М.Глінки, замальовки до знаменитих «Запорожців» І.Рєпіна, живописні твори В.Штернберга. Колись своїми візитами вшанували садибу  Т.Шевченко, С.Гулак-Артемовський, М.Гоголь. А тепер незабутні враження залишаться і в наших школярів.

Переглядів: 77 | Додав: Алла | Рейтинг: 0.0/0