Середа, 07.12.2016, 17:20

Головна » 2016 » Червень » 10 » Подорожуємо!
Подорожуємо!

Захоплюючий  вир  емоцій поглинув учнів та вчителів під час поїздки по найцікавіших куточках України. Першою сходинкою подорожі стала Вінниця з яскравими співочими фонтанами. Кам`янець-Подільський  вразив величчю середньовічних замків: кожен відчував себе героєм лицарського роману. У Бакоті перед очима постали кремезні гори зі старовинним храмом, висіченим у скелі, червоні макові поля, величний Дністер. Стара фортеця Хотину навіяла захоплюючі сюжети з літератури. Під час відвідин Чернівців побували в університеті, поринули в атмосферу науки, юності та знань. Але найбільше захоплення у всіх викликало підкорення найвищої точки України – засніженої Говерли, звідки, затамувавши подих, споглядали  мальовничі краєвиди Карпат. Приємно усвідомлювати, що все це наша земля, наша Україна!

Переглядів: 121 | Додав: Алла | Рейтинг: 5.0/1