Неділя, 22.07.2018, 23:28

Головна » 2018 » Червень » 5 » Подорожуємо!
Подорожуємо!

З 30.05.18 по 03.06.18 учні 7-В, 8-А та 8-Б класів здійснили подорож мальовничими містами Західної України. Перша зупинка була у Львові. Учні ознайомилися з надзвичайно цікавою історією та культурою міста, прогулялися вуличками старого Львова і змогли відчути себе справжніми батярами, виконавши одну з найпопулярніших пісень цих авантюристів.

Наступна зупинка була у місті Яремче, де екскурсанти мали змогу піднятися до скель Довбуша, ознайомилися з легендами про опришків, спробували на смак холодної джерельної гірської мінеральної води, зробили незабутні фото біля водоспадів та незвичайної споруди «Перевернутий будинок». Незабутні враження залишила подорож до полонини «Перці», де можна було відчути себе справжніми гуцулами. Школярі перевдягалися в національний одяг, спілкувалися з мольфаром, слухали мелодію трембіти, танцювали аркан, куштували сири з овечого молока, узяли участь у цікавому квесті.

Потім зупинилися в серці Прикарпаття – Буковелі. Катання на канатній дорозі, споглядання високих буковельських перевалів та величної Говерли з оглядового майданчика назавжди залишаться в памяті.

У кінці подорожі кожен отримав Паспорт мандрівника.

Переглядів: 70 | Додав: Алла | Рейтинг: 0.0/0

Сумська ЗОШ № 27 © 2018