Неділя, 22.10.2017, 10:47

Головна » 2017 » Липень » 7 » Подорожуємо. Пізнаємо Батьківщину.
Подорожуємо. Пізнаємо Батьківщину.

Літо – найприємніша пора року для учнів. І не тому, що немає занять у школі. Це  дуже вдалий період  для екскурсій. Школярі пізнають рідний край, відкривають для себе небачені раніше видатні місця нашої Батьківщини, вивчають історію на мурах фортець, оборонних бастіонах, у підземеллі та на вежах.

Третьокласники разом зі своєю вчителькою Азаровою Надією Михайлівною відвідали Вакулину байку в с. Бездрик, де змогли поринути в часи українського козацтва: розважалися, змагалися в силі, спритності, витривалості, обідали кулешем з салом, каталися на конях.

Учні 5-7 класів вирушили за враженнями до західних районів України. Вони відвідали Чернівецький національний університет ім. Ю.Федьковича, побули у Петропавлівському кафедральному костелі, на оборонних бастіонах Старої Фортеці. Споглядали екскурсанти мальовничі краєвиди Хотинської фортеці, каньйони річок Смотрич, Дністер, милувалися Кристалічною печерею на території села Кривче Тернопільської області.

Дев’ятикласники подорожували по чорноморському узбережжю України, захоплювалися самобутністю й неповторністю Одеси. Особливі спогади залишилися в учнів від екскурсії до одного з найстаріших міст України – Білгород-Дністровського. Аккерманська фортеця, яку відвідали учні, була побудована на руїнах античного міста, заснованого наприкінці VІ ст. до н.е. Його залишки, розкопані археологами, викликали захват у школярів.

Переглядів: 67 | Додав: Алла | Рейтинг: 0.0/0

Сумська ЗОШ № 27 © 2017