Вівторок, 06.12.2016, 13:16

Головна » 2015 » Березень » 11 » Предметні тижні
Предметні тижні

Новий формат проведення предметних тижнів, започаткований математиками, набирає обертів. Відтепер свої знання та вміня  учні демонструють не лише на уроках, а й під час перерв. Адже школярам було запропоновано з користю проводити вільний від уроку час – відпочивати, граючись. Вчителі та учні  проводять квести, конкурси, відповідають на питання  вікторин, розгадують кросворди. Після напруженої роботи в класі учні не проти  відпочити жваво та активно. Такі перерви дають позитивні емоції, гуртують школярів до спільної роботи, виховують почуття колективізму, здорової конкуренції, покращують стосунки між однолітками, учнями та вчителем.

Такі насичені, цікаві, веселі інтелектуальні перерви гуртували учнів у школі з 2 по 10 березня під час проведення Декади української словесності, протягом якого пройшли  «Мовознавчі хвилинки», марафон «Цікаве мовознавство», літературна вікторина «Стежками української поезії», квест «Шлях до Тараса», літературні п’ятихвилинки «Від вертепу до театру».

Яскраво й досить оригінально проводилися й заплановані  заходи. З цікавістю   школярі брали участь в  інтелектуально – розважальній  грі «Я люблю Україну», майстер-класі «Мистецтво розпису писанок», змагалися у Всеукраїнському конкурсі   « Соняшник». Обрядове закликання весни «Ой, весна, весна днем красна» нагадало учасникам про звичаї, традиції, вподобання, вірування українців. Незабутні враження справив на учасників Декади української словесності березневий вернісаж «Як  у нас на Україні». На захід завітали герої художніх творів класиків української літератури в барвистих народних костюмах, з піснями, танцями, жартами.  Заключним був  конкурс читців  «Поезія - це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі» , в якому  взяли участь учні 5-11 класів. Учасники  не лише показали знання та вміння з предметів, а й виявили акторські таланти, вміння  виразно, проникливо читати. Під час проведення Декади української словесності ми  доторкнулися до історії нашого народу, його традицій і звичаїв, відчули себе однією великою родиною, ім’я якій – український народ.

Найяскравіші моменти тижнів

Переглядів: 103 | Додав: zosh27 | Рейтинг: 0.0/0