Неділя, 04.12.2016, 23:27

Головна » 2015 » Березень » 27 » Прихід весни
Прихід весни

Кожна пора року прекрасна по-своєму. Але весна навіює особливу радість. Уже в самому слові «весна» є щось веселе, світле, тепле. Це  пора квітів i радощів, пора засіву, надій i сподівань. ЇЇ приходу радіє все живе: від травинки, бджілки i пташини — до людини.  З давніх-давен українці вінчали весну обрядами, багатими на пicнi, хороводи, ігри. Таке свято завітало й до малечі в групи продовженого дня. Разом зі своїми вихователями Юлією Вікторівною та Тетяною Сергіївною дітки зустрічали улюблену пору року. Дорогими гостями на святі були весняні місяці, сама іменинниця Весна, чарівні квіти фіалка, конвалія, кульбаба, барвінок. Із лісу прилетіли до малечі шпачок, зозуля, соловейко, дятел. Усі разом співали «Ой минула вже зима», «Весняні котики», завзято  танцювали. Закликами  «Вийди, вийди, сонечко» запросила дітвора до гурту лагідне Світило, воно вмило школярикам личко проміннячком, подарувало здоров’я, веселий настрій. Щасливі діти дякували весняним гостям за весело проведений час та запрошували на гостину наступного року.

Переглядів: 116 | Додав: zosh27 | Рейтинг: 0.0/0