Середа, 07.12.2016, 17:24

Головна » 2015 » Червень » 10 » Пришкільний табір
Пришкільний табір

Навчальний рік закінчився, для школярів почалася весела, кольорова і багатозвучна пора – канікули! Але провести всі сонячні дні вдома перед телевізором і комп’ютером – це означає залишитися без казкових емоцій, нових друзів, різноманітних розваг. Тому в школі для учнів молодших класів 2 червня розпочав свою роботу пришкільний табір відпочинку «Веселка»  з денним перебуванням. На дітей чекають захоплюючі пригоди і поїздки, нові знайомства та зустрічі.

Для учнів 10-х класів з метою оздоровлення та розширення світогляду, поглиблення знань, набутих під час навчального процесу та практичного їх засвоєння, організації змістовного дозвілля працює профільний табір «Юність». Організатори програм для загонів «Математик» та «Філолог» прикладають чимало зусиль, щоб цей відпочинок став для старшокласників  активним і пізнавальним. Сподіваємося, девіз «Ваша сила – віра в себе. Ваша свобода – відповідальність за власний розвиток. Ваші здібності – культура самостворення» виправдає себе.

Переглядів: 117 | Додав: zosh27 | Рейтинг: 0.0/0