Неділя, 04.12.2016, 23:26

Головна » 2016 » Лютий » 12 » Прямуємо до Європи
Прямуємо до Європи

Останнім часом у лексиконі українців усе частіше з’являються слова євробачення, євроремонт, євровалюта, євроінтеграція та інші. Це зрозуміло, адже наша держава зробила європейський вибір. Саме такого шляху розвитку прагне наша молодь. Щоб підготувати її  до життя в об’єднаній Європі, перш за все варто працювати над виробленням нового стилю мислення, поведінки, відносин. Реалізувати ці завдання в нашому навчальному закладі допомагає євроклуб , координатором якого є вчитель іноземних мов Кривошеєва Марина Олександрівна. Участь у «Євро - 27» – чудова можливість для молоді бути обізнаними,  активними, задіяними. Учасники клубу вивчають історію, культуру, звичаї та традиції  країн Європейського Союзу, знайомляться з молодіжними культурами, діяльністю молодіжних організацій. Окрім нових знань про Європу, учні набувають уміння відбирати потрібну інформацію, працювати в команді, розвивають комунікативні компетентності.

Координатор «Євро - 27» Кривошеєва М. О. активно співпрацює з Центром європейських ініціатив та Європейською волонтерською службою.  У 2015-2016 навчальному році  налагоджена робота євроклубу з волонтерами з європейських країн. Так  протягом двох місяців зустрічі зі старшокласниками проводив Ілмас Гурсес із Турції, а з листопада 2015 року й донині  учасники клубу співпрацюють з італійцем Франческо Лімонтою. Учні із захватом спілкуються розмовною англійською, пізнають світ, працюють над спільними проектами, готують презентації на теми освіти, політики, звичаїв, побуту, разом відпочивають, беруть участь у міських акціях. Старшокласники прагнуть не лише відкрити Європу для себе, а й Україну –  європейцям. Тому було прийнято рішення взяти участь у проекті «Люди міста». За пропозицією  Центру європейських ініціатив з 14 лютого щодня на Facebook    буде оприлюднена нова життєва історія мешканців міста.

Якщо вас цікавлять долі людей, з якими ви зустрічаєтеся в нашому навчальному закладі, заходьте на Facebook!

Якщо ви займаєте активну життєву позицію, долучайтеся до міських акцій «Вільні обійми» (15.02.2016), «День кави» (16.02.2016),  «Допоможи братам нашим меншим» (17.02.2016).

Переглядів: 51 | Додав: Алла | Рейтинг: 0.0/0