Середа, 07.12.2016, 17:21

Головна » 2015 » Грудень » 10 » Проти насилля
Проти насилля

Педагогічний та учнівський колективи школи взяли активну участь у Міжнародній акції «16 днів проти насилля». Проведення виховних заходів було направлено  на масове залучення школярів до даної проблеми, формування переконання, що насиллям над іншою особистістю не досягнеш успіху, не реалізуєш своєї мети, не завоюєш довіру та повагу людей.  Свої думки та почуття діти передавали за допомогою тематичних малюнків «Права людини», «Ми проти насилля».   Години спілкування учнів із психологом з тем «Попередження насильства в сім’ї», «Скажи насиллю – НІ!», «Насилля та їх наслідки» організовано та проведено з урахуванням вікових особливостей. Соціально-психологічна служба на занятті з елементами тренінгу «Поняття насильства. Види насильства» ознайомила школярів з правилами, які допоможуть запобігти насильству в сім’ї та на вулиці, розповсюдила  листівки, календарики, присвячені захисту прав дітей. 1 грудня, у Міжнародний день боротьби зі СНІДом, інформаційно-методичний центр ШУР організував для старост  проведення шок-зустрічі  «СНІД –  рана людства». Метою заходу стало поширення профілактичної інформації про СНІД  і  боротьба з дискримінацією ВІЛ-інфікованих. Представники ШУР підготували презентації та інформацію про жорстоку смертельну епідемію, з якими редставники класів  ознайомили свої колективи. У бібліотеці діяли тематичні виставки з питання запобігання насильству в сім’ї та в учнівському середовищі, протидії торгівлі людьми, попередження ВІЛ/СНІДу, захисту прав людини. У рамках акції  питання «Насильство над дітьми: покарання та заохочення» обговорено на батьківських зборах. Класоводи та класні керівники провели виховні години « Взаємоповага –  основа людських стосунків», «Молодь проти насильства !». На уроках правознавства проведено п’ятихвилинки  «Знайомство учнів з актами законодавства з питань запобігання всім формам насильства у сім’ї». Кожна людина має право жити вільно, у безпеці, не відчуваючи страху!

Переглядів: 65 | Додав: Алла | Рейтинг: 0.0/0