Середа, 07.12.2016, 17:15

Головна » 2014 » Грудень » 26 » Samsung назустріч знанням
Samsung назустріч знанням

Сьогодні, як ніколи, молодь  потребує  сили, завзяття і вміння приймати правильні рішення, для того, щоб бути сильними, успішними і зуміти реалізувати задумане. Цьому сприяє участь у різних проектах, конкурсах, змаганнях. Учні нашої школи завжди активні. Тому й цього разу, коли директор школи Плотницька Ольга Федорівна запропонувала педагогу-організатору Альоні Віталіївні ініціювати серед учнів участь в освітньому конкурсі «Samsung назустріч знанням», який  проходив за підтримки Міністерства освіти і науки України і став частиною глобальної програми «Samsung. Надія для дітей», швидко знайшлися бажаючі спробувати власні сили. Учасниками команди стали Купрієнко Анна, Скалянська Олена, Кириленко Ольга, керівником – Ліцман А.В.

Конкурс тривав з 1 жовтня по 18 грудня 2014 року. У ньому взяли участь 1543 команди школярів. У першому турі потрібно було написати есе на тему «Школа майбутнього». І, уявляєте, робота нашої команди потрапила в 15 кращих з усієї України!

У другому турі необхідно було розробити та завантажити на сайт www.education-samsung.com.ua відео, якою буде школа майбутнього, якщо ідеї, подані в есе, будуть реалізовані.

Протягом 10 днів Україна переглядала ролики.  За результатами публічного голосування в Інтернет, перемогли 5 команд, чиї відеопрезентації набрали найбільше голосів. Ще одного чемпіона обрав президент компанії «Samsung Electronics Україна» пан Джей Сул Ю. 18 грудня 2014 року на сайті www.education-samsung.com.ua. лідер нашої команди побачила, що Він обрав нас!!! Наша школа – серед  шести команд-переможців!

23 грудня у Міністерстві освіти і науки України за участю Міністра освіти і науки Сергія Квіта відбулася прес-конференція, присвячена нагородженню переможців освітнього проекту «Samsung назустріч знанням». У заході взяли участь президент компанії «Samsung Electronics Україна» пан Джей Сул Ю, керівник відділу бренд-маркетингу і PR компанії Людмила Притула та представники загальноосвітніх навчальних закладів.   На конференції наголошувалось, що міністерство освіти підтримує і завжди підтримуватиме проекти, які спонукають дітей до розвитку, а школи – до вдосконалення навчального процесу.

Завдяки учасникам проекту наша школа отримає унікальне обладнання, що входить до складу «смарт-класу». Інтерактивна дошка, планшети, монітор, багатофункціональний пристрій дозволять значно підвищити рівень взаємодії між вчителями та учнями під час навчального процесу. Компанія обіцяє оснастити школи-переможниці сучасним обладнанням вже на початку 2015 року.

Наші переможці повернулися з масою позитивних вражень, щасливими очима, новими здоровими амбіціями.

Дякуємо всім, хто долучився до проекту, підтримував нас під час голосування. Це – наша спільна перемога!

Загальне фото переможців. А ми – поруч з міністром освіти.

Міністр освіти і науки України Сергій Квіт дає інтерв'ю журналістам.

Сергій Квіт дякує компанії «Samsung Electronics Україна» за можливість отримати смарт-класи школярам.

І на прес-конференції ми – в перших рядах.

Ми стали переможцями не за кількістю голосів, а за вибором президента компанії «Samsung Electronics Україна» пана Джей Сул Ю.

А наш сертифікат – найбільший.

Пан Джей Сул Ю сфотографувався лише з нами.

Оля розповідає, як саме треба реформувати сучасну освіту: хореографія та фотографія – в списку обов'язкових предметів, а планшетам - Welcome to the history lessons!

А ще ми сфотографувалися з керівником відділу бренд-маркетингу і PR компанії Людмилою Притулою – справжнім професіоналом і дуже люб'язною жінкою.

Переглядів: 202 | Додав: zosh27 | Рейтинг: 0.0/0