Понеділок, 19.11.2018, 01:30

Головна » 2018 » Листопад » 9 » Шість цеглинок
Шість цеглинок

Методика компетентнісного навчання «Шість цеглинок» - це практичний інструмент та дієвий засіб, який дає змогу реалізувати ігрові та діяльнісні методи навчання в початковій школі. Застосування цієї методики сприяє не лише розвитку мислення, мовлення, уваги, пам’яті, самоконтролю, а й формуванню важливих соціальних умінь і навичок, а саме: здатності співпрацювати в команді, уміння вчитись у своїх однолітків, дослухаючись до їхніх пропозицій, уміння генерувати ідеї та  логічно  їх обґрунтовувати.

7 листопада 2018 року до школи завітали Малевич Г.В., тренер від LEGO Foundation, та старший викладач кафедри «Теорії і методики змісту освіти» Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти        Декунова З.В. Шановані гості мали змогу побачити практичне застосування методики «Шість цеглинок» під час занять у 1-х та 2-х класах.

Пошук нових підходів до навчання, опанування новими сучасними методиками – завдання вчителя Нової української школи.

Переглядів: 21 | Додав: Алла | Рейтинг: 0.0/0

Сумська ЗОШ № 27 © 2018