Неділя, 04.12.2016, 23:27

Головна » 2015 » Лютий » 3 » Соборність
Соборність

22 січня 2015 року в нашому закладі панував піднесений настрій.

День Соборності України – свято, відзначати яке мріяло не одне покоління  українців. Зрозуміти всю значимість цього дня ми допомогли учням нашої школи завдяки акції: зранку  до колективів завітали гості у вишиванках із державними символами. Вони презентували історію шляху нашої країни до своєї незалежності.

24 серпня вже минулого 2014-го нашій Україні виповнилося 23 роки. На 23-річчя їй ніхто не запалив свічок на святковому торті. Хіба лише пожежа спалахнула десь на неспокійному Сході. На 23-річчя вона не вбралася у вишиванку, а залишилася у військовій формі. У свої 23 вона не стала мільярдером, гідним найвищих почестей у будь-якій точці світу. Але вона стала гідною самої себе, провівши революцію гідності у власній свідомості. Вона, така молода і вродлива, уже виснажена, втомлена і має сиво-срібну волосину, зіткану зі сліз матерів. Їй досі болить ось тут, прямісінько на сході. Але у своєму серці, залитому синім та жовтим кольорами, вона носить любов до мільйонів людей.
         І, не зважаючи ні на що, вона все ще щаслива щовечора засинати під зоряним небом, знаючи, що вистояла. І так само прокидатися, усвідомлюючи, що вціліла.

В День Соборності кожен мав змогу висловити свої побажання рідній країні, своєму народу, повідати найсокровенніші мрії. Так спільними зусиллями школярів було створено мапу побажань для всіх, хто проживає в Україні. Фіналом акції став «Ланцюг єдності». Символічно нас об’єднала  жовто-блакитна стрічка, шматочок  якої на руці кожного учасника  підкреслює усвідомлення себе частинкою єдиного українського суспільства. Суспільства, яке обрало Незалежність, Волю, Соборність, Єдність!

Кириленко О.

Переглядів: 96 | Додав: admin1 | Рейтинг: 0.0/0