Субота, 03.12.2016, 14:47

Головна » 2016 » Січень » 25 » "Соняшник - 2016"
"Соняшник - 2016"

20 січня 2016 року на базі нашої школи проходив обласний інструктивно-методичний семінар-нарада районних, міських координаторів Всеукраїнської українознавчої гри «Соняшник». Учасників заходу вітав фольклорний колектив  «Джерельце», бажав здоров’я, добробуту, успіхів. Заступник директора з навчально-виховної роботи  Захарченко Ю. М. презентувала наш навчальний заклад.

Відкрила семінар Шерстюк Л. М., методист української мови та літератури Сумського ОІППО. Про комплексний підхід до проведення VІІ Всеукраїнської  українознавчої гри  «Соняшник»  розповів директор з науково-методичної роботи Творчого об’єднання «Соняшник», кандидат біологічних наук, заслужений учитель України Шаламов Р.В. Показники проведення гри проаналізував директор Творчого  об’єднання «Соняшник» Морщавка Ю. О. Кандидат  філологічних наук, доцент, завідувач кафедри українознавства Харківського гуманітарного університету Помазан І. О. та методист відділу змісту суспільно-гуманітарних навчальних предметів Українського центру оцінювання якості освіти Панченков А. О. виступили з порівняльною характеристикою тестів ЗНО та Всеукраїнської  українознавчої гри  «Соняшник».

Досвідом роботи щодо організації Всеукраїнської українознавчої гри «Соняшник» в нашій школі поділилася координатор гри, учитель української мови та літератури Чиж І. В. Учитель Безверха Т. М. представила інноваційні  форми  проведення гри та презентувала учнівські творчі роботи. Результатом спільної творчості вчителів та учнів стала реклама Всеукраїнської українознавчої гри "Соняшник", представлена у вигляді буктрейлера.

Про особливості організації гри в початковій школі розповіла  вчитель початкових класів Коваль Л. Д. Учасники семінару мали змогу переглянути  промоакцію «Соняшник – мови захисник», представлену учнями 4-х класів.

Учитель української мови та літератури Ричкіна І. Г. провела з присутніми інтерактивну вправу за завданнями гри «Любимо, знаємо, поважаємо українське». Завершилась робота виступом шкільного вокального ансамблю  «Мрія», керівник Харченко В. Ю. Учасники семінару отримали сувеніри, виготовлені вчителем трудового навчання Лаврик Н. Є.

Переглядів: 209 | Додав: Алла | Рейтинг: 0.0/0