Вівторок, 06.12.2016, 13:13

Головна » 2015 » Квітень » 19 » Спортивна сім'я 5 класів
Спортивна сім'я 5 класів

«Спорт – це не лише модно, а й корисно», – це доводили учні п’ятих класів 7 квітня 2015 року.

Теплого весняного дня привітно зібрав спортивний зал усіх бажаючих: учасників, учителів, класних керівників та вболівальників. «Веселі старти» – добра традиція, започаткована вчителями фізичного виховання. Такі змагання допомагають розвивати фізичні здібності дітей, збільшують інтерес учнів до занять спортом, виховують командні почуття, відкривають нових лідерів та піднімають настрій усім присутнім.

Цьогоріч участь у змаганнях брали три команди: «Шалені бджілки» (учні 5-А класу), «Юніори» (учні 5-Б класу) та «Ульот» (учні 5-В класу).

Під час змагань переважала здорова конкуренція між командами, але вона поєднувалася із жартами, посмішками та взаємною підтримкою. Крім завдань, які учні виконують кожного уроку фізичного виховання, організатори додали нові цікаві конкурси. Так, всі запам’ятають «найлегший» за масою, але «найважчий» у виконанні етап – утримання повітряної кульки палицею.

Завершилися «Веселі старти» традиційним нагородженням переможців: ІІІ почесне місце посіла команда 5-В класу; запекла боротьба точилася між двома іншими командами, але шалена підтримка вболівальників допомогла команді 5-Б класу  отримати перемогу, тож учні 5-А класу другі. Але неважливі дипломи, коли всіх єднає любов до фізичної культури, почуття колективізму. Тож усі присутні ще раз переконалися, що спорт – це невід’ємна частина здорового та щасливого життя!

Соларьова Н.О.,класний керівник 5-Б класу

Переглядів: 82 | Додав: admin1 | Рейтинг: 0.0/0