Середа, 07.12.2016, 17:17

Головна » 2015 » Листопад » 25 » Стартувала акція "16 днів проти насильства"
Стартувала акція "16 днів проти насильства"

Найвищою цінністю будь – якої держави є людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека. Тому в Україні з 25 листопада по 10 грудня проходить акція «16 днів проти насильства».

Дати початку та завершення Акції вибрані не випадково. Вони створюють символічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини. Період акції охоплює важливі дати:

25 листопада – Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок

1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом

2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством

3 грудня – Міжнародний день людей з обмеженими фізичними  можливостями

5 грудня – Міжнародний день волонтера

6 грудня – Вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі

9 грудня – Міжнародний день боротьби з корупцією

10 грудня – Міжнародний день прав людини

Стартувала сьогодні акція «16 днів проти насильства» і в нашому навчальному закладі: оформлений інформаційний куточок «Знання законів захищає», соціально-психологічна служба презентувала правозахисні організації, ознайомила школярів з правилами, які допоможуть запобігти насильству в сім’ї та на вулиці; розроблено план проведення просвітницько-профілактичних заходів  з протидії проявів насильства та жорстокого поводження серед дітей та над ними, запобігання торгівлі людьми, щодо особливостей працевлаштування за кордоном, стосунків з ВІЛ-інфікованими, людьми з обмеженими фізичними можливостями.  Не будь байдужим, приєднуйся!

Переглядів: 70 | Додав: Алла | Рейтинг: 0.0/0