Середа, 07.12.2016, 17:15

Головна » 2015 » Грудень » 5 » Святкуємо
Святкуємо

5 грудня в школі відбулися змагання, присвячені Дню Збройних сил України. Сьогодні словосполучення «захисник Вітчизни» перестало бути абстрактним поняттям. Воно наповнилося конкретним змістом. Служити в українській армії –  справа честі й обов’язку для кожного чоловіка. Саме зараз, коли відбувається справжнє відродження українських збройних сил, юнаки прагнуть отримати якісну фізичну та початкову військову підготовку. Справжнім прикладом для наслідування для хлопців нашої школи є вчитель предмету «Захист Вітчизни» підполковник Шевченко Сергій Борисович. Він організував та провів  змагання з кульової стрільби між юнаками 10-11-х класів. Найвлучніше стріляє Господінов Назарій (11-А), який і зайняв І місце; другим став Колєснік Кирило (10-Б) . На почесному ІІІ місці – Сакович Ілля (11-Б).

Представники ШУР ініціювали проведення  військово-спортивного свята-змагання між учнями 9-А і 9-В класів. Міністерство спорту та охорони здоров’я свідомо запланували і випробування, і розваги, аби було весело й цікаво. Учасники демонстрували силу характеру, ерудицію, фізичні якості. Уболівальники підтримували своїх фаворитів гаслами, плакатами, аплодисментами, художніми номерами. Є переможці – команда 9-А класу, але немає переможених. Дякуємо всім за участь і вітаємо з Днем Збройних сил України. Миру вам!

Переглядів: 62 | Додав: Алла | Рейтинг: 0.0/0