Середа, 12.12.2018, 21:38

Який клас ви обрали (або збираєтесь обрати)
Головна » 2018 » Травень » 25 » Свято Останнього дзвоника
Свято Останнього дзвоника

Зранку на подвір’ї школи лунала музика, скликаючи  дітей на останній у цьому навчальному році урок – годину спілкування «Ми стали на рік дорослішими». У класних колективах школярі згадали найважливіші, найцікавіші моменти шкільного життя.

Випускники 9-х та 11-х класів зібралися на шкільний вальс та акцію «Відпусти мрію в небо».  Остання пісня шкільного дзвоника лунала для них з рук мудрих наставників, помічників –  класних керівників.

Традиційно в цей день нагороджено переможців загальношкільного конкурсу «Клас року». Сьогодні кубки отримали класні колективи 1-В, 5-Г, 11-Б класів. Новинкою свята стали змагання з швидкубінгу, які проведені за ініціативи пятикласників. Охочі фотографувалися на згадку про останній день 2017-2018 навчального року.

Вітаємо учнів, батьків та вчителів зі святом Останнього дзвоника!

Переглядів: 154 | Додав: Алла | Рейтинг: 0.0/0

Сумська ЗОШ № 27 © 2018