Неділя, 04.12.2016, 23:27

Головна » 2015 » Лютий » 20 » Тиждень іноземної мови
Тиждень іноземної мови

Незвичайно розпочався в школі Тиждень іноземних мов. Мені особисто було приємно доторкнутися до історії та культури Великобританії. Школа на кожному кроці нагадує туманний альбіон. Ось кабінет географії, поруч – карта Сполученого Королівства. А ось гімн України англійською, це кабінет української літератури. Кабінет історії нагадав відомості про президентів цієї країни, а на вході до їдальні вас зацікавлять національні страви, які й ми б змогли приготувати. Погодьтеся, цікаво! А мої однокласники готують виставу, де герої усім відомої «Снігової королеви» говорять англійською. Для бажаючих розширити свої знання про країни Сполученого Королівства  розміщена інформація в фойє школи. Не менш цікаво й на перервах. У середу учасники квесту, отримуючи за правильні відповіді бонуси у вигляді шматочків фруктів, святкували перемогу, смакуючи  фруктовий салат. Корисно і для інтелекту, і для фізичного стану. Дякуючи винахідливості наших педагогів, кожному учневі цікаво й приємно брати участь у таких заходах.

Столбцова А., 7-А

Переглядів: 96 | Додав: admin1 | Рейтинг: 0.0/0