Вівторок, 06.12.2016, 13:17

Головна » 2016 » Квітень » 1 » Тиждень дитячої та юнацької книги
Тиждень дитячої та юнацької книги

З 23 по 30 березня в школі проводився Тиждень дитячої та юнацької книги. У перший день Тижня в бібліотеці оформлено книжкову виставку  «Книги читати – усе знати!» й  проведено її бібліографічний огляд. Учні 2-3-х класів виготовили закладки для підручників та взяли участь у конкурсі на кращий виріб. Найбільш оригінальні були представлені  на виставці «Найкраща закладка». 24 березня для п’ятикласників проведено  презентацію книг сучасних українських письменників «На хвилинку зупинись, нові книги подивись!» та годину спілкування для учнів 6-х класів «Про цікаве звідусіль». Останнім часом школярі часто працюють з довідковою літературою, тому за їх запитом 25 березня було організовано виставку-рекламу «Книги, що знають усе», аби ознайомити учнів з новими примірниками енциклопедій та  довідників. Активні читачі 4-5-х класів провели  хіт-парад  улюблених  журналів  «Цікаве про все на світі». 28 березня  для учнів 2-9-х класів пройшов  фотоконкурс «В об’єктиві я і книга», а бажаючі з 5-7-х класів взяли участь у конкурсі «Я малюю книгу».

Вперше брали участь у Тижні дитячої та юнацької книги найменші учні школи – першокласники. Багато з них дуже хочуть стати читачами шкільної бібліотеки. Тому вони разом зі своєю вчителькою Лопатіною Людмилою Миколаївною старанно готувалися до знайомства з бібліотекарем: вивчили правила поводження з книгою, підготували читання віршів про вірного порадника, демонстрували знання усної народної творчості, намалювали малюнки до прочитаних казок. Ласкаво просимо малюків у дивовижний книжковий світ!

Тема книги – вічна, їй присвячено багато творів видатних письменників, небайдужі до неї й наші юні поети. Учасниця конкурсу власних віршів «Найдивніше з див» Кадуріна Марія (4-В клас) зробила рекламу бібліотеці. Про  важливість книги в своєму житті розповідає  Любота Мілана (2-В клас) у вірші «Я із книгою дружу». А  Гавриленко Олександра (3-В клас) описала довгий шлях еволюції книги, закінчивши його так: "З’явився телевізор, телефон, Планшет, комп’ютер і новий айфон,Та книжку мудру ти не забувай, Із нею світ цікавий пізнавай!" Учні 4-х класів, готуючись стати більш самостійними, вчилися вести читацькі щоденники, а 30 березня змагалися в умінні занотовувати головне з прочитаного. Шестикласники захищали свої читацькі формуляри, демонструючи знання, отримані з прочитаних книг. Було визначено найактивніших читачів у кожному класі. Всі школярі були залучені до проведення Тижня дитячої та юнацької книги. Найактивнішими учасниками були учні 3-6-х класів.

Переглядів: 65 | Додав: Алла | Рейтинг: 0.0/0