Четвер, 21.09.2017, 16:56

Головна » 2017 » Березень » 27 » Тиждень дитячої та юнацької книги
Тиждень дитячої та юнацької книги

З 20 по 24 березня у школі пройшов Тиждень дитячої та юнацької книги. У понеділок зранку читачів зустрічала книжкова виставка-реклама «Книги, які знають усе». Увазі учнів були представлені довідники та енциклопедії, які можуть дати відповіді на всі запитання. У вівторок для учнів 5-7-х класів проведена презентація серії книг «Життя видатних дітей». Школярам було цікаво дізнатися про  дитинство письменників, учених, художників, гетьманів та інших видатних людей. Увагу старшокласників привернула підбірка матеріалів «Суми і Сумщина» та підшивка шкільної газети «Параграф». Знайшлися шанувальники і «Ювілейної мозаїки»: учні із захватом відкривали для себе ювілеї книг – від 65-річчя повісті Е.Хемінгуея «Старий і море» до 320 років казкам Ш.Перро. 22 березня молодші школярі із задоволенням брали участь у хіт-параді улюблених журналів, а з п’ятикласниками було проведено етичний марафон «Дорогою добра». У четвер відбулася віртуальна екскурсія незвичайними бібліотеками світу для учнів 6-9-х класів та виставка-конкурс «У малюнках казка оживає» для учнів початкової школи. 24 березня найменші читачі захищали свій формуляр: діти розповідали про книги, які сподобалися найбільше, рекламували їх, демонструючи малюнки, використовуючи іграшки та закликаючи однолітків до читання. Найактивніші читачі отримали дипломи.

Переглядів: 46 | Додав: Алла | Рейтинг: 0.0/0

Сумська ЗОШ № 27 © 2017