Вівторок, 06.12.2016, 13:15

Головна » 2015 » Лютий » 3 » Тиждень пожежної безпеки
Тиждень пожежної безпеки

З 19 по 23.01.2015 у школі проводився Тиждень протипожежної безпеки. У шкільній бібліотеці  оформлено тематичну виставку літератури «Обережно, вогонь!», у фойє розміщено інформаційний стенд з протипожежної тематики. Класоводи  початкових класів  запропонували учням перегляд  мультфільмів «Абетка безпеки», «Смішарики», організували виставку  малюнків «Я – за безпеку з вогнем !» та  перегляд вистави лялькового театру «Будь обережний з вогнем!»

Протягом тижня проводились  тематичні класні години, бесіди, учнівське самоврядування розповсюджувало  буклети та пам'ятки «Усе для безпеки школяра», семикласники зустрілися з працівниками пожежної частини,  учні 8-х класів відвідали «Пожежну виставку» по вулиці Горького, 51, у кожному класі побувала в гостях шкільна команда юних пожежних  з тематичним виступом «Хай вогонь у серцях палає, а пожеж хай не буває». Сподіваємося на це!

Переглядів: 166 | Додав: admin1 | Рейтинг: 0.0/0