Субота, 03.12.2016, 14:48

Головна » 2015 » Лютий » 26 » Тиждень предметів художньо-естетичного циклу
Тиждень предметів художньо-естетичного циклу

Насиченою й цікавою була програма Тижня предметів художньо-естетичного циклу. Стіннівки, плакати, виставки дитячих малюнків привертали увагу всіх, хто переступав поріг школи. Протягом тижня в актовій залі не було перепочинку: тут постійно звучала музика, на концерти запрошували то найменших учнів, то старшокласників, то пропонували знайомство з ансамблем ложкарів «Забава», то запрошували   прослухати програму  ансамблю «Мрія». Для бажаючих проводили екскурсію по кабінету художнього мистецтва, майстер-клас з народного малярства. У фойє працювала персональна виставка робіт Столбцової Аріни «Кольорові фантазії». Особливо запам’ятався інтегрований виховний захід «Музика Бетховена вічна», підготовлений вчителями музичного мистецтва Харченко В.Ю. та вчителем німецької мови Слепенко М.О. А дев’ятикласникам сподобалась музична вікторина, під час участі в якій всі отримали задоволення й гарний настрій.

Переглядів: 87 | Додав: zosh27 | Рейтинг: 0.0/0