Субота, 03.12.2016, 14:47

Головна » 2015 » Квітень » 24 » Тиждень психології
Тиждень психології

З 20 по 24квітня всі, хто переступав поріг школи, потрапляв у Королівство внутрішнього світу. Оригінально оформлене фойє змушує звернути увагу на  цікаві корисні вислови відомих людей: «Найбільша помилка, яку ви можете зробити у своєму житті, є постійна боязнь помилитися», «Ніколи не відмовляйтеся від того, що змушує тебе посміхатися». Учні, готуючи стіннівки, продовжують ряд: «Життя прекрасне, коли створюєш його сам», «Твій дім там, де спокійні твої думки», «Сенс життя – знайти самого себе». Протягом тижня діяли акції «Паркан психологічного розвантаження» та «Лист психологу»: школярам пропонувалося висловити свої проблеми, аби їх позбутися та звернутися до спеціаліста з особистими питаннями анонімно (під власно обраним кодом) і отримати кваліфіковану відповідь. Разом з учнями 7-9-х класів психологічна служба організувала цікаві веселі перерви для молодших школярів. Малим дуже сподобались рухливі ігри, естафети, розваги – справжній відпочинок! Не сумували й учні 5-7-х класів. Гра «Слідопит» спонукала учасників швидко орієнтуватися, логічно мислити, а головне – працювати в команді. Тим більше, що отримана інформація була досить цікавою. Серед п’ятикласників найспритнішими виявились учні 5-В класу, ІІ місце розділили 5-А і 5-Б класи. Серед 6-7-х класів перемогли учні 7-Б класу, на ІІ місці – 6-Б клас, почесне ІІІ місце отримав 6-В клас. У психологічному брейн-ринзі серед восьмикласників перемогу виборов 8-А клас. Для 9-их класів проведено тренінг «Коло цінностей», а  десятикласників запросили на зустріч з лікарем-наркологом Ревою Т.В. Лікарка відповіла на ряд питань, доступно пояснила шлях людини до залежності, ознайомила учнів зі статистичними даними, які змушують кожного замислитися над цими  важливими проблемами. Залучені до Тижня психології не лише учні, а й їх батьки та вчителі. Їм теж запропонували взяти участь у тренінгах, аби з’ясувати власні ресурси та розв’язати задачі стосунків з дітьми. Активні учасники проводили соціологічне опитування «Наші цінності», діяла виставка малюнків учнів початкових класів «Що таке щастя», проведено гру-змагання для школярів 3-іх класів «Я обираю дружбу».

Всі ці заходи було спрямовано на    самопізнання учнів через нетрадиційні форми роботи, навчання дітей відчувати внутрішній світ людини і вміти висловлювати свої почуття, надання допомоги у вирішенні особистих проблем, формування позитивного психологічного клімату в шкільному колективі. Організаторам Тижня вдалося  занурити всіх учасників навчального процесу в цікавий і загадковий світ психології.

Переглядів: 104 | Додав: zosh27 | Рейтинг: 0.0/0