Неділя, 04.12.2016, 23:31

Головна » 2015 » Жовтень » 28 » Тиждень сім'ї
Тиждень сім'ї

У  рамках Тижня сім’ї з 19 по 23 жовтня у школі проведено тематичні бесіди, виховні години, відеолекторій «Все до серденька матері горнеться», години спілкування. Із задоволенням учні взяли участь у підборі сімейних фото для виставки «Моменти щастя», через яку змогли поділитися родинними традиціями, цінностями, вподобаннями, організацією відпочинку. Психологом проведено години спілкування з учнями молодших класів «Моя сім’я і я», надано рекомендації батькам  щодо покращення психологічного клімату в родині. Для учнів середніх та старших класів проведені індивідуальні бесіди та консультації щодо сімейних проблем, обговорено  шляхи їх вирішення. Особливо весело й цікаво пройшли спортивні змагання «Тато, мама, я – спортивна сім’я» між командами родин першокласників. Бадьорі підтягнуті тата, завжди у формі завзяті мами та малюки створили дві команди: «Чемпіони» (1-А клас), до якої увійшли Лапін Ваня з татом Євгеном Валерійовичем і Статівка Катя з мамою Євгенією Миколаївною та «Дружба» (1-Б клас), у якій свої зусилля об’єднали  Вінніченко Арсеній і тато Олександр Сергійович та Коротченко Захар і мама Інна Олександрівна. Змагалися у вправності, пунктуальності, організованості, проведенні дозвілля, спорті. Уболівальники підтримували своїх фаворитів гаслами, гучними оплесками, виступами. Учасники змагань були кмітливими й активними, всі залишилися задоволеними. Були визначені переможці у номінаціях «Найзгуртованіша сім'я», «Найспортивніша сім'я», але не було переможених, бо всі ще раз переконалися, що теплими бувають не тільки чай, рукавички чи ковдрочка, а й зустрічі, розмови, люди, стосунки.

Хай  в  кожній  родині  все  ладиться, множиться  і  додається!

Переглядів: 83 | Додав: Алла | Рейтинг: 0.0/0