Середа, 07.12.2016, 17:19

Головна » 2014 » Квітень » 16 » Тиждень світової літератури
Тиждень світової літератури

7 квітня в школі  розпочався Тиждень світової літератури, на відкриття якого зібралися учні 5-6-х, 8-х, 11-х класів.

На свято завітала королева Література та улюблені герої з прочитаних творів:    весела винахідниця Пеппі розважала присутніх, Том Сойєр ділився досвідом, як  зацікавити друзів  нудною справою, Кіт у чоботях та червона Шапочка  допомагали долати перешкоди учасникам заходу, а чаклун змусив усіх  попрацювати, застосовуючи знання з літератури, аби отримати магічний  кристал. Цікавим був фінал свята, коли обирали найрозумніших, найуважніших, найкмітливіших читачів. «Хвилина слави » прийшла до учениці 7-А касу Гончаренко Марії. Вона отримала диплом та гучні оплески .

Світова література – улюблений предмет багатьох школярів. Про це свідчать уроки, проведені в рамках  Тижня світової літератури. Ольга  Григорівна знайомила  п’ятикласників з  власником шоколадної фабрики містером Вонкі та героями, що отримали  щасливий квиток (з повісті Р.Дала «Чарлі та шоколадна фабрика»). Завзято й  майстерно були зіграні ролі, підібрані й виразно прочитані вірші про шоколад,  знайдені схованки із завданнями й успішно подолані випробування.

Не менш цікаво й проникливо провела  показовий урок в 7-А класі за новелою   Дж. Олдріджа  «Останній дюйм» Гунбіна Світлана Іванівна. Твір торкається   найважливіших питань людського життя: стосунків батьків та дітей. Учні   виступали в ролі обвинувачувача, прокурора, судді, вирішуючи питання   позбавлення батьківських прав Бена. Хотілося, щоб і батьки, прочитавши   оповідання, так само глибоко й гуманно проникли ся стосунками в родині, як їхні діти.

Десятикласники разом з Поповою Любов Іванівною досліджували поняття   символізму в літературі та мистецтві: підготували пізнавальні презентації,   аналізували поезії символістів та імпресіоністів, тлумачили живописні полотна,   визначали основні особливості літературних напрямів.

Виховні заходи теж не залишили байдужих, бо були    націлені на формування кращих людських якостей,    розвиток естетичних смаків, здібностей школярів.    «Літературна галерея» знайомила учасників заходу з    картинами за вивченими творами, тут гостював міні-   театр, діти подорожували з піснею бременських музикантів, згадували прислів’я, приказки, декламували вірші про природу.

За тиждень учнями школи були отримано немало оцінок високого рівня, позитивних емоцій, нових знань, задоволення від спілкування.

Дев’ятикласники пройшли три тури змагань у брейн-рингу «Золота доба російської літератури», оцінювали та аналізували вчинки героїв, застосовували набуті знання з вивченої теми.

Переглядів: 629 | Додав: admin1 | Рейтинг: 0.0/0