Субота, 03.12.2016, 14:46

Головна » 2015 » Квітень » 19 » Тиждень світової літератури
Тиждень світової літератури

Тиждень світової літератури в школі став  справжнім святом для учнів, їх батьків та вчителів. Кожен, хто заходив у приміщення , відразу поринав у захоплюючий світ літератури завдяки цікавим газетам, які пропонували мало відому  інформацію про творчість письменників, завдання, головоломки, кросворди. Відкрили Тиждень святом «Чарівний мішок», яке підготували учні  5-х класів разом із Світланою Іванівною. Яскрава вистава захопила запрошених учнів молодших класів. Учасники, одягнені в  костюми казкових героїв, порадували присутніх чудовою грою, танцями та піснями. І самі актори, і глядачі були задоволені. Наступного дня старшокласники з Поповою Л.І. зібралися в актовій залі, щоб розповісти про зв’язки з  Україною письменників різних країн світу. Виявляється, наша гостинна країна стала натхненням для австрійського письменника Р.М.Рільке, коханням усього життя – для французького реаліста О. де Бальзака; нашою батьківщиною захоплювалися російські поети А.Фет, Ф.Тютчев, О.Пушкін, С.Єсенін, В.Маяковський. А.Ахматова народилася й провела значну частину життя в Україні, А.Чехов неодноразово приїздив на відпочинок  на Луку в Сумах. Учні декламували вірші, розповідали цікаві факти з життя та творчості письменників. Середа полонила шестикласників  цікавою грою-квестом «Всесвітні пазли», а учні 7-8-х класів провели «Засідання клубу англійських джентльменів». Доктор Ватсон підготував віртуальну екскурсію до Музею Шерлока Холмса. Із завмиранням серця глядачі спостерігали за інсценізацією уривка з оповідання А.Конан-Дойля «Пістрява стрічка». А потім учні залюбки спробували й себе в ролі детективів: розгадували логічні загадки, розшифровували криптограми . У четвер учні 5-х класів вчилися гратися в радість разом із веселою дівчинкою Полліанною, яка завітала до гурту прямо з художнього твору. Заключний день теж був досить насиченим і повчальним. Семикласники разом  з Ольгою Григорівною переконали запрошених, що «Байка вчить, як на світі жить». А герої неодноразово нагадали школярам про людські вади, яких варто позбутися. Сподіваємося, бажаючих звернутися до літературних джерел побільшає. Дякуємо активним учасникам за підготовку та проведення Тижня світової літератури.

Переглядів: 67 | Додав: admin1 | Рейтинг: 0.0/0