Субота, 03.12.2016, 14:48

Головна » 2014 » Грудень » 11 » Тиждень точних наук
Тиждень точних наук

Тиждень точних наук цього року в школі був незвичайним. Здається, все найважливіше, найцікавіше  було зібрано, згадано, продемонстровано в досить оригінальний спосіб: кожен урок математики, інформатики, фізики починався з усного журналу, відео чи кінолекторію; юні художники творили свої роботи з математичних символів та геометричних фігур, фантазували, якими будуть комп’ютери в майбутньому; цілий тиждень за роботу учнів на уроках та розв’язування логічних завдань на Веселих перервах «нараховувалася зарплатня», а в п’ятницю на аукціоні були нагороджені  «найбагатші» та найактивніші учасники Тижня. Усі: і вчителі, і учні – завзято та добросовісно готували заходи, і всі залишилися задоволеними. П’ятикласники разом з Людмилою Григорівною гралися в розумників та розумниць, більше балів набрав 5-В клас, але й учні 5-Б класу відстали не на багато. Цікаві казки про трикутник, вірші та пісні про математику  нікого не залишили байдужим. Ксенія Вікторівна і Тетяна Іванівна разом з журі визначали «Останнього героя» серед семикласників, на долю яких випала ціла купа математичних випробувань. Цей титул отримав Захарченко Владислав, трішки відстала від переможця за кількістю набраних балів Гончаренко Марія.  У Клубі веселих та кмітливих  грали команди 10-А та 11-А класів. Ветта Петрівна та Ольга Іванівна підібрали для гравців особливо вишукані завдання. Перемогу зі значною перевагою отримали старші учасники. «Математичний турнір», підготовлений Тетяною Олександрівною для дев’ятикласників, теж змусив спітніти його учасників. Цікавим не лише для учнів, але й для всіх запрошених  стало ток-шоу «Все буде добре», бо саме тут старшокласники, посилаючись на  фізичні закони, запропонували важливу інформацію для господинь, корисні рекомендації, як обрати взуття по погоді, правила догляду за волоссям. А майстер-клас від Назар’євої  Ксенії  по виготовленню 3-Д окулярів просто  вразив школярів, які навіть не очікували на такий поворот подій.

Заключним етапом Тижня став ІІ (міський) етап Всеукраїнської  олімпіади з математики. Представники школи продемонстрували добрі знання: Івашина Андрій (6-А клас)отримав ІІІ місце, Захарченко Владислав (7-Б клас) – ІІІ місце, Єременко Іван (10-А клас) – ІІ місце.

Точні науки важливі й корисні, у цьому всі переконалися.

Переглядів: 148 | Додав: admin1 | Рейтинг: 0.0/0