Субота, 03.12.2016, 14:48

Головна » 2015 » Квітень » 19 » Тиждень здоров'я
Тиждень здоров'я

«Рухайся більше  –  проживеш довше», –  говорить українське прислів’я. Воно й стало девізом спортивного заходу. 10 квітня о 13.40 відбувся квест на території школи, організований та  проведений Шкільною Учнівською Республікою у рамках Тижня здоров’я. У змаганнях  брали участь 12 команд із 6-го по 10-й  класи. На шляху учасників  чекали різноманітні випробування  на  станціях, кожне з них вимагало від  команд креативності й ерудиції, спритності й швидкості,  головна мета заходу –  пропагувати   здоровий спосіб життя. Спортивний квест  –  це конкурс, у якому обов’язково були переможці. Їх визначали у двох вікових категоріях, усі були досить активними, розрив у балах був невеликий. А от переможених не було, бо всі, хто сьогодні займається спортом, веде активний спосіб життя, завжди виграє.

А проявити себе й довести першість, перемігши в конкурсах, усі ще неодноразово матимуть змогу. Подбайте про своє здоров’я сьогодні!

Шаповал Владислав, міністр інформації ШУР

Переглядів: 77 | Додав: admin1 | Рейтинг: 0.0/0