Понеділок, 19.11.2018, 01:46

Який клас ви обрали (або збираєтесь обрати)
Головна » 2017 » Жовтень » 25 » Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності
Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

З 17 по 20 жовтня в нашій школі проходив Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності. У фойє оформлено куточок наочності «Безпека життєдіяльності в навчальному закладі». Протягом тижня класні керівники та вчителі з предмету «Основи здоров’я» проводили бесіди, виховні години, спілкуючись з учнями на теми: «Формування гігієнічних навиків та засад здорового способу життя», «Безпека життєдіяльності». Представники учнівського самоврядування зібралися за круглим столом, щоб обговорити «Забезпечення безпечних та нешкідливих умов навчання». Також  учні та працівники школи мали змогу відпрацювати навички евакуації з будівлі . Гурток «Юних журналістів» провів бліц-опитування «Чи відповідає режим роботи навчального закладу умовам для фізичного розвитку та зміцнення здоров’я дітей».

Проведення таких Тижнів є вкрай актуальним на сьогоднішній день, адже школярі не тільки запам’ятовують правила безпечної поведінки, але й вчаться активно їх застосовувати у побуті, під час відпочинку, на природі.

Переглядів: 123 | Додав: Алла | Рейтинг: 0.0/0

Сумська ЗОШ № 27 © 2018