Четвер, 21.09.2017, 16:56

Головна » 2017 » Квітень » 18 » Товариська зустріч
Товариська зустріч

У неспокійні часи сьогодення все частіше ми говоримо про патріотизм. Бо кожен свідомий українець відчуває свою приналежність до рідного краю, який готовий захищати. Саме такий шлях обрали вихованці Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г.Харитоненка. Вони вчаться не відступатися від проблем, не ховатися за різними виправданнями,  не поступатися власними моральними принципами та переконаннями. Та й наші хлопці від них не відстають. Це довела товариська зустріч кадетів зі старшокласниками, яка відбулася 14 квітня 2017 року. Для учасників змагань підготували ряд цікавих та складних завдань. Юнаки долали випробування за випробуванням, вболівальники підтримували своїх фаворитів, учасники вокального та танцювального колективів дарували гарний настрій. Хлопці демонстрували вправність, витривалість, швидкість, влучність, силу командного  духу. У змаганнях не було переможених, лише переможці. Команди отримали грамоти, підтримку вболівальників і смачні пироги.

Переглядів: 57 | Додав: Алла | Рейтинг: 0.0/0

Сумська ЗОШ № 27 © 2017