Субота, 03.12.2016, 14:45

Головна » 2016 » Жовтень » 20 » Творча зустріч
Творча зустріч

Не кожному спаде на думку, що генії ходять поряд з нами, що талант народжується поміж нас. Але варто над цим замислитися, і розумієш, що кожен має своє призначення. І лише особливі люди мають дар через Слово нести у світ істину. Саме з таким майстром відбулася зустріч 19 жовтня в нашій школі. Григорій Львович Єлишевич – поет-гуморист, член Національної спілки письменників України, Національної спілки журналістів України, Асоціації діячів естрадного мистецтва, автор-виконавець – презентував свою останню збірку – «Гумористичний літопис». Це своєрідний підсумок чотирьох десятиліть творчого шляху письменника. Мистецтво сміху передбачає не тільки володіння різними прийомами дотепності, а й уміння донести гостре слово до аудиторії. Присутні  переконалися і в цьому вмінні Григорія Львовича. Читання гумору й акторська гра викликали захват, щирий сміх і задоволення. Автор дотепно критикував те, що справді варте висміювання, перевтілювався у своїх героїв, з точністю відтворював мовлення, звички, міміку й отримував гучні оплески. Учасники зустрічі з величезним задоволенням дізналися ще про один талант гумориста: близько десяти років Григорій Львович є автором пісень. Декілька творів прозвучали у виконанні  автора, а пісня «Яблучко» закінчилася бурхливими оваціями. Справді, гумор – невід'ємна прикмета кожного правдивого таланту.

Переглядів: 36 | Додав: Алла | Рейтинг: 0.0/0