Неділя, 04.12.2016, 23:27

Головна » 2015 » Жовтень » 9 » Творчість - на благодійність
Творчість - на благодійність

Благодійний фонд «Сагасітас-Україна», переймаючись проблемами наших співвітчизників, започаткував проект «Допомога дітям, що постраждали від АТО».  Небайдужі сумчани відгукнулися й зробили свій внесок. Серед них –  учитель трудового навчання нашої школи, неперевершена майстриня Лаврик Наталія Євгенівна.

3 жовтня, напередодні Дня вчителя, в Палаці дітей та юнацтва відбулася виставка її  робіт. Назва виставки говорить сама за себе: «Творчого учня може виховати лише творчий учитель». На захід були запрошені сім’ї переселенців  з дітьми, волонтери міжнародного проекту «Допомога дітям, постраждалим в АТО»,  сім’ї загиблих бійців. Відкрили виставку учасники вокального ансамблю «Мрія» «Українським попурі», зачарувавши гостей привітністю й  душевністю. Українська пісня завжди була одним із  символів нашого народу, нею традиційно розпочинали різні заходи. До  давніх традицій звернулася й  Наталія Євгенівна: вона провела майстер-клас з виготовлення ляльки-мотанки, яку здавна вважали родинним оберегом.  Під час виставки було відібрано лот для міжнародного онлайн аукціону «EuroMaidan Items to Benefit Ukrainian People», організованого   представницею української діаспори в США Галиною Карпенських. Виручені кошти з продажу ляльки направлять  на лікування онкохворій  доньці бійця АТО.

Спробуй і ти зробити бодай щось, щоб ті, хто потребують допомоги, відчули твоє тепло та підтримку!

Переглядів: 142 | Додав: admin1 | Рейтинг: 0.0/0