Четвер, 21.09.2017, 16:57

Головна » 2017 » Квітень » 26 » Творчого учня може зростити творчий учитель
Творчого учня може зростити творчий учитель

З 20 березня по 20 квітня 2017 року в Палаці дітей та юнацтва діяла  міська виставка-конкурс дитячої та педагогічної творчості «Учитель-Учень», метою якої було виявлення та підтримка творчих, талановитих дітей і підлітків, сприяння подальшому розвитку їх обдарувань, залучення юних аматорів до активної участі в мистецькому житті, розвитку творчих стосунків між учителем та учнем.

Вітаємо учителя образотворчого мистецтва, керівника дитячої творчої студії «Дивосвіт», художника, майстра декоративно-ужиткового мистецтва в техніці маркетрі та аплікації зі шпону Юхту Людмилу Миколаївну та її вихованців Загорулько Анастасію, ученицю 11-А класу ( І місце в старшій віковій категорії , номінація «Живопис») та  Мовчан Алісу, ученицю 6-В класу  ( ІІ місце в номінації «Живопис», середня вікова категорія)!

Переглядів: 58 | Додав: Алла | Рейтинг: 0.0/0

Сумська ЗОШ № 27 © 2017