Субота, 22.09.2018, 10:07

Який клас ви обрали (або збираєтесь обрати)
Головна » 2018 » Серпень » 30 » У новий навчальний рік – із новими ідеями!
У новий навчальний рік – із новими ідеями!

30 серпня 2018 року в школі відбулося засідання педагогічної ради «Про якісну освіту в умовах розбудови Нової української школи: здобутки колективу школи у 2017-2018 навчальному році та перспективи розвитку на 2018-2019 навчальний рік», на початку якого директор Плотницька О.Ф. проаналізувала роботу колективу у 2017-2018 навчальному році. Продовжилося засідання роботою чотирьох методичних майданчиків «Тематичний та діяльнісний підходи як умова реалізації інтегрованого навчання в рамках нового Державного стандарту початкової освіти» (модератор Ягупа І.Д.), «Реалізація наскрізних ліній освітніх програм як умова формування ключових компетентностей у процесі викладання філологічних дисциплін» (модератор Захарченко Ю.М.), «STEM-освіта як засіб розвитку ключових компетентностей на уроках предметів природничо-математичного циклу» (модератор Шевченко І.О.), «Демократизація освіти в умовах НУШ» (модератор Ботвінко Ю.В.), де педагоги під час виконання практичних завдань та обговорення визначили переваги та особливості реалізації того чи іншого напряму в умовах Нової української школи. По закінченню презентації роботи груп було сформульовано основні завдання, що стоять перед колективом у 2018-2019 навчальному році.

Переглядів: 44 | Додав: Алла | Рейтинг: 1.0/1

Сумська ЗОШ № 27 © 2018