Середа, 22.11.2017, 21:14

Головна » 2017 » Березень » 17 » У родинному колі
У родинному колі

Найпершою святинею для кожної дитини, людини є родина. Адже ми по – справжньому щасливі тільки в сім’ї, серед рідних,  коли панує в оселі мир і злагода. У сім’ї людина навчається любові і добра, у сім’ї вона вчиться шанувати свій рід, свою землю. Саме цій важливій темі було присвячено ряд заходів у школі. За ініціативи батьків проведені екскурсії на підприємства та організації, де вони працюють:  СумДУ, педагогічний університет, училище будівництва та дизайну, ПАТ Сумихімпром, навчально-методичний центр ЦО та безпеки життєдіяльності, Індустріалбанк. Відповідно до свого фаху, батьки провели з учнями тренінги, майстер-класи, бесіди. Весело й цікаво пройшли спортивні змагання «Тато, мама, я – спортивна сім'я» в 3-іх класах, родинне свято «По той бік екрану» в 2-В класі. Молодші школярі підготували малюнки на конкурс «Щаслива родина – вільна Україна» та представили сімейні фото для виставки «Щасливі разом». Зворушливим і приємним був концерт «Зв'язок поколінь», на якому виступали діти зі своїми батьками та іншими членами родини. Захоплюючою та пізнавальною була зустріч учнів 9-А класу з представником батьківського комітету, директором заводу «Еко-продукт» Веремієнко В.А.

Переглядів: 79 | Додав: Алла | Рейтинг: 0.0/0

Сумська ЗОШ № 27 © 2017