Неділя, 17.12.2017, 14:48

Головна » 2017 » Жовтень » 13 » Урок мужності
Урок мужності

13 жовтня робочий день у школі розпочався  Уроком мужності. У класних колективах говорили про любов до України, самовідданість і патріотизм її захисників, активну громадянську позицію українців, особисту відповідальність кожного за долю держави.

Для учнів 9-Б класу було організовано зустріч з воїном АТО Галуном Андрієм Сергійовичем.   Із січня 2015 року служив в 72 механізованій бригаді в районі Волновахи, з 2016 року – у морській піхоті під Маріуполем . Був поранений. На даний час демобілізований, активно підтримує військовослужбовців та сім’ї бійців, що знаходяться в зоні проведення антитерористичної операції на сході країни. Хвилюючі розповіді Андрія Сергійовича не залишили байдужим жодного. На пам’ять про теплу та дружню зустріч було зроблено спільне фото.

Урок мужності, проведений у 6-Г класі, - один з етапів реалізації проекту «Людина починається з добра». Учні писали колективний лист бійцю АТО, обирали вислови про патріотизм, Батьківщину, героїв. Результатом роботи став  буклет.

Привітали майбутніх захисників представники Шкільної учнівської республіки. Вони наголошували на тому, що 14 жовтня символічно об’єднує три свята – Покрову Пречистої Богородиці, День українського козацтва й День захисника України.

Восьмикласники на свято «Сила нескорених» зібралися в актовій залі. Вшанували героїв усіх часів, тих , хто виборював незалежність, свободу, власний вибір. На урочистому зібранні поіменно згадали всіх сумчан, які загинули, боронячи схід країни.

Переглядів: 90 | Додав: Алла | Рейтинг: 0.0/0

Сумська ЗОШ № 27 © 2017