Понеділок, 22.10.2018, 20:45

Головна » 2018 » Вересень » 28 » Увага!
Увага!

Сказ – одна з найнебезпечніших вірусних хвороб, спільних для тварин та людей.

Для ліквідації цього захворювання основним протиепізоотичним заходом є імунізація тварин. Протягом вересня - жовтня 2018 року у Сумській області Держпродспоживслужба проводить осінню кампанію з пероральної вакцинації диких м’ясоїдних тварин із застосуванням авіатранспорту. Приманки з вакцинами будуть розповсюджуватися над лісовими та польовими угіддями. Приманка безпечна, має вигляд невеликих брикетів розміром із сірникову коробку із різким запахом м’ясо-кісткового борошна. Всередині приманки знаходиться капсула із вакциною проти сказу. Прохання до жителів: при виявленні приманки не брати її руками й не переносити її з місця на місце, тим більше додому. Особливо застерегти дітей: при знайденні приманок з вакциною не гратись з нею, а тим більше не пробувати, не розламувати.

Переглядів: 18 | Додав: Алла | Рейтинг: 0.0/0

Сумська ЗОШ № 27 © 2018