Неділя, 04.12.2016, 23:28

Головна » 2016 » Червень » 10 » В добру путь!
В добру путь!

2015-2016 навчальний рік закінчився. Спливли в історію контрольні, семінари, ДПА. Настав останній етап шкільного життя.

28 травня шкільна родина проводжала в доросле життя одинадцятикласників. Вишукане вбрання, оригінальні зачіски, обмін побажаннями, вручення директором атестатів, зустріч сонця – все це залишиться в пам’яті назавжди. Такі вродливі, схвильовані й щасливі, випускники  не стримували ні посмішок, ні сліз. Попереду – широка дорога нового життя, дорослого, самостійного. Бажаємо, щоб усі знайшли можливості реалізувати себе й стати щасливими!

9 червня на подвір’ї  школи зібралися учні дев’ятих класів, їх батьки та вчителі. Іспити здано, тож потрібно визначитися, хто продовжує навчання в рідних стінах, а хто вирушає в життєве плавання. Перший документ уже в руках, тож можна святкувати першу перемогу. Напутнє слово класного керівника, відповідь вихованців, пісні-побажання для батьків та вчителів… І право вибору. Нехай здійсняться ваші мрії й задуми, будьте наполегливими в їх досягненні!

Переглядів: 120 | Додав: Алла | Рейтинг: 2.0/1