Неділя, 04.12.2016, 23:30

Головна » 2016 » Березень » 14 » В гостях у Мистецтва
В гостях у Мистецтва

11 березня 2016 року на базі нашої школи проходив семінар-практикум учителів художньої культури та музичного мистецтва «Гармонійне поєднання в структурі уроків художньої культури та музичного мистецтва різноманітних видів діяльності та видів мистецтва». До участі в роботі семінару були запрошені вчителі міста.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Ягупа І. Д. презентувала наш навчальний заклад. Методист ІМЦ Іващенко І. І. виступила з доповіддю «Вимоги до сучасного уроку мистецтва». Потім товариство запросили на практичну частину заходу.  Учитель музичного мистецтва Старинська У. В. дала показовий урок в 3-Б класі з теми  «Царство балету». Щоб третьокласники відчули себе глядачами балетної вистави й справжніми шанувальниками мистецтва, до дітей завітали юні балерини. «Танець маленьких лебедів» з балету «Лебедине озеро» П. Чайковського в їх виконанні зворушив і малечу, і дорослих. Доречними тут будуть слова  грузинського педагога-мудреця Ш. Амонашвілі: «Учителю, будь сонцем, що випромінює людське тепло, і будь благодатним грунтом для розвитку людських почуттів. Сій знання не лише в пам’яті й свідомості твоїх учнів, а, передусім, у їхніх душах і серцях».

Вразила учасників семінару вчитель  образотворчого мистецтва Юхта Л.М. Вона підготувала й продемонструвала надзвичайно чуттєвий художній аналіз картин відомих митців. Бо, за її переконанням, розуміння мистецтва – це пізнання себе, тому важливо кожному розкрити задум художника й порівняти його зі своїм власним світосприйняттям.

Далі вчителі школи поділились власним досвідом роботи. Учасники конкурсу «Срібні родзинки» презентували свої, особливі  прийоми в роботі з учнями. Учитель Старинська У. В. розповіла про виховну роль музично-театральної діяльності молодших школярів.  А на завершення її вихованці – учасники   театрального колективу «Дзвіночок» – розважили гостей музичною казкою.

Переглядів: 58 | Додав: Алла | Рейтинг: 0.0/0