Середа, 07.12.2016, 17:16

Головна » 2016 » Березень » 24 » Вакулина байка
Вакулина байка

21, 22 березня п’ятикласники відвідали осередок українського козацтва «Вакулина байка» в с. Бездрик. Організатори осередку запропонували учням спробувати себе в різних видах козацької діяльності: катання верхи на конях, гончарство, стрільба з лука та сагайдака, метання списа. Школярів об’єднали в три групи – рої, у кожній обирали командира – ройового. На диво, ними стали дівчата. Вони виявилися кращими організаторами, справжніми лідерами. Рої обирали собі назву, девіз, дружно захищали честь своїх колективів. Усі відвідувачі перейнялися патріотичним настроєм, із задоволенням брали участь у козацьких розвагах. Екскурсанти відчули справжній колорит українського побуту, національної української кухні. Місцеві кухарі запропонували дітям дуже смачні страви: куліш, вареники з картоплею, сало з цибулею, узвар, крученики. Перед обідом, як було прийнято в козаків, промовляли молитву. Дякували й після споживання їжі.

Учні отримали приємні враження, фотографії на лоні природи, придбали сувеніри: глиняні кухлі та глеки, ручки, нунчаки. Гарному настрою сприяла й погода, школярі забули про інтернет, комп’ютери. Втомлені, але задоволені повернулися додому.

Переглядів: 124 | Додав: Алла | Рейтинг: 0.0/0