Середа, 07.12.2016, 17:17

Головна » 2016 » Лютий » 19 » Вчимося творити добро
Вчимося творити добро

15-17 лютого 2016 року Центр європейських ініціатив запросив євроклуби навчальних закладів міста до реалізації короткотривалого  проекту, направленого на прояв доброти. Першого дня школярі нашого закладу разом з координатором Кривошеєвою М. О. стали учасниками  акції «Вільні обійми». Вони пропонували обійнятися з перехожими, виражаючи цим своє доброзичливе ставлення, відкритість, доступність. Приємно, що більшість мешканців міста відповідали взаємністю.

16 лютого учні нашої школи взяли участь у акції «НадзвиЧАЙний день по-сумськи», присвячений Всесвітньому дню прояву спонтанної доброти. Школярі направлялися до центра міста з термосами гарячого запашного чаю та кави. Зі щирими посмішками юні сумчани пропонували почаювати звичайним перехожим безкоштовно. Виявляється, не всі відкриті до спілкування. Хтось стримано дякував, відмовляючись; хтось погоджувався, не розуміючи, в чому сенс такої щедрості прямо на вулиці; та все ж учасникам акції вдалося підняти настрій багатьом містянам своїми сердечними  побажаннями, непідробною радістю від принесеного іншим задоволення.

Не менш результативним був останній день проекту. Організатори заходу запропонували підтримати тварин. Тому до центру проведення акції члени євро клубів прибули з чималими торбами: братам нашим меншим привезли корм, медикаменти, перев’язочний матеріал. Зібрану допомогу було передано Сумській організації захисту тварин.

Заключний етап проекту проводився на базі Сумської обласної універскальної наукової бібліотеки ім. Н. К. Крупської. Групи школярів разом з волонтерами створювали колажі на тему «Що для мене означає добро» та виконували окремі завдання. Наші учасники  ділилися власним добром через творчі та реальні безкорисливі справи. За підсумками участі в конкурсах члени «Євро – 27»  отримали  ІІ місце та  масу задоволення від здійснених добрих справ!

Переглядів: 54 | Додав: Алла | Рейтинг: 0.0/0