Понеділок, 19.11.2018, 02:31

Який клас ви обрали (або збираєтесь обрати)
Головна » 2018 » Лютий » 13 » Вчимося жити в демократичному суспільстві
Вчимося жити в демократичному суспільстві

На початку лютого соціальним педагогом проведено ряд заходів. З метою попередження насильства в школі з учнями 9-х класів проведено заняття з елементами тренінгу. Школярів ознайомлено з видами та формами насильства, основними положеннями Конвенції ООН “Про права людини”. Старшокласників учили знаходити вихід із  нестандартних ситуацій, цінувати життя та здоров’я, формувати позитивне ставлення до себе та інших.

П’ятикласники на правовому тренінгу «Знай свої права» знайомилися з правами та обов’язками школярів, документами, що гарантують права дитини на життя, ім’я, освіту, піклування, дозвілля, медичну допомогу; формували навички самовиховання, бо знати права означає вже наполовину володіти ними.

«Школу своєї мрії» будували учні 5-В класу: розробляли правила співробітництва вчителів та учнів, облаштовували класну кімнату, спортивний майданчик, складали меню для шкільного кафе.

Переглядів: 103 | Додав: Алла | Рейтинг: 0.0/0

Сумська ЗОШ № 27 © 2018