Середа, 17.01.2018, 03:53

Головна » 2018 » Січень » 10 » Веселі канікули
Веселі канікули

Під час зимових канікул учні 7-Б та 7-В класу здійснили похід до кінотеатру "Дружба" та переглянули пригодницький фільм. Діти провели чудово час в дружній та веселій атмосфері.

4 січня учні 7-А та 7-В класу зустрілися за круглим столом "Новорічний калейдоскоп". Діти поділилися враженнями від зустрічі Нового року, взяли участь у веселих конкурсах та поласували новорічними смаколиками.

5 січня учнi 2-х класiв взяли участь у " Рiздвяних зустрiчах". Учениці 6-А класу в iгровiй  формi розповiли молодшим школярам про традицii святкування Рiздва у рiзних краiнах. Дiти вивчили  рiздвяні  пiсні Англii, Iзраiля, України, виготовили рiздвяного ангела. Учасники заходу отримали масу позитивних емоцiй.

Учні 6-Б класу весело провели час у батутному містечку.

5 січня для учнів 6-В класу було проведено віртуальну подорож "Як святкують Різдво в різних країнах". Шестикласники підготували повідомлення про святкування Різдва Христового у світі,  переглянули відео про особливості святкування Різдва в Німеччині та дізналися багато цікавого про країну Діда Мороза – Лапландію. Завершився захід різдвяним чаюванням.

11 січня учнi 3-Г класу вiдвiдали будинок-музей А.Чехова на Луцi. Дiтям надзвичайно сподобалась розповiдь екскурсовода про великого письменника i талановитого лiкаря.

Переглядів: 24 | Додав: Алла | Рейтинг: 0.0/0

Сумська ЗОШ № 27 © 2018