Неділя, 04.12.2016, 23:29

Головна » 2015 » Вересень » 11 » Вибори в ШУР
Вибори в ШУР

Президентом кожен може стати.

Головне — хотіти, мріяти, зростати.

Учні нашої школи вважають, що президент Шкільної Учнівської Республіки — це в першу чергу учень,  але він повинен знати та розуміти всіх школярів закладу. Влада в його руках — не  спосіб виділитися або змусити когось втілювати чужі ідеї, це величезна відповідальність за благополуччя теперішнього та майбутнього школярів. Тому за рекомендаціями попереднього президента ШУР Кириленко Ольги президентом була обрана і проголошена на старостаті 08.09.2015 року Кравченко Ірина, учениця 10-А класу.

На посаду прем`єр-міністра обрано талановиту, винахідливу, сумлінну ученицю 9-Б класу Щербонос Анну, на посаду віце-прем`єр-міністра —  працьовитого, справедливого, відповідального учня 10-А класу Шаповала Владислава. Пріоритетами при обранні були  сумлінна праця, старанне навчання, значний внесок у життя школи протягом минулого навчального року.

З  08.09.2015 року по 16.09.2015 року триває набір кадрів до  міністерств Шкільної Учнівської Республіки.

Ворохта А.В., педагог-організатор

Переглядів: 115 | Додав: Алла | Рейтинг: 0.0/0