Субота, 03.12.2016, 14:45

Головна » 2013 » Вересень » 27 » Відкритий світ
Відкритий світ

У 2013 році комунальна установа Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №27, м. Суми, Сумської області долучилася до реалізації Національного проекту «Відкритий світ».

«Відкритий світ» - національний проект в Україні, який передбачає створення інформаційно-комунікаційної освітньої мережі національного рівня на базі технології радіозв’язку четвертого покоління.

Навчальний заклад отримав інтерактивні дошки в кабінети фізики, хімії, біології, мультимедійні комплекси в кабінети математики та української літератури, ноутбуки для вчителів, нетбуки, планшети для учнів.

Педагоги освоїли засоби навчання на майстер-класах, які провели тренери-координатори Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти безпосередньо в школі.

У м. Житомир відбулась підготовка педагогічних кадрів в області інформаційно-комунікаційних технологій за програмою Intel "Інноваційна модель Е-навчання "1 учень- 1 комп'ютер".

Переглядів: 691 | Додав: admin1 | Рейтинг: 0.0/0