Неділя, 22.10.2017, 10:49

Головна » 2017 » Квітень » 3 » Відпочинок на канікулах
Відпочинок на канікулах

Весняні канікули в школі були цікаві й насичені: працювали гуртки, проводилися індивідуальні заняття, виховні заходи, екскурсії, майстер-класи.

Першокласники попрощалися зі своїм першим підручником – Букварем, а учні 5-х та 6-х класів брали участь в ігровій програмі «Руходії проти гіподинамії» в Палаці дітей та юнацтва.

Учні 7-х класів вирушили на екскурсію до Сумського кадетського корпусу ім. І. Харитоненка. Екскурсовод ознайомила учнів з історією будівлі, у якій знаходиться кадетський корпус, шляхами розвитку навчального закладу, з умовами навчання та проживання кадетів.

Та особливі враження привезли з собою учні 3-х класів із Харкова. Вони побачили багато цікавого про тварин різних природних зон в Музеї природи, отримали море позитивних емоцій у  дельфінарії та масу нової інформації про Сонячну систему в  Планетарії.

Восьмикласники ж не стримували задоволення від поїздки до Києва.

Учні 2-х класів відвідали страусину ферму в с. Верхня Сироватка.       Шестикласники спостерігали рідне місто на початку ХХ століття, відвідавши Сумський краєзнавчий музей. Подорож  розпочалася із вітальні, де розташовано  першу електричну лампу, дзвоник, парасольки, візитки.  Велика зала зацікавила  старовинним  роялем, грамофоном та альбомом  родинних світлин.  Про правила етикету за обідом учні дізналися із  виставки меблів та посуду. Закінчилася екскурсія конкурсом зі складання пазлів з краєвидами старого міста та нагородження переможців.

Учні 4-х класів також здійснили екскурсію до столиці України. Школярі  побували в Національному музеї історії України в Другій Світовій війні, відвідали виставку «Український Схід». У  Водно-інформаційному центрі дізналися про роль води у природі та житті людей, про історію Київського водогону, технології очищення та транспортування води до споживача, водовідведення та очищення стічних вод. Справжнім дивом для дітей стало Дитяче місто професій, яке подарувало можливість ненадовго подорослішати, проявити свої таланти, отримати максимально повне уявлення про існуючі професії і зрозуміти, на яких основах базується сучасне суспільство. Країні потрібні нові професіонали! Виховуємо майбутнє вже зараз!

Переглядів: 55 | Додав: Алла | Рейтинг: 0.0/0

Сумська ЗОШ № 27 © 2017