Субота, 03.12.2016, 14:46

Головна » 2016 » Лютий » 18 » Виховуємо патріотів
Виховуємо патріотів

З 15 лютого 2016 року в школі проходять заходи в рамках Декади військово-патріотичного виховання. У бібліотеці діє виставка  матеріалів, присвячена  Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Учитель предмету «Захист Вітчизни» Шевченко С. Б. провів бесіду зі старшокласниками «Далекий Афганістан». Для членів гуртка «Юний захисник Вітчизни» організовано змагання з кульової стрільби. Представники учнівського самоврядування підготували  інформацію про участь Радянського Союзу в бойових діях у Афганістані. Вони розповіли, що лише з часом стало зрозуміло, що мир у країну південно-східної Азії принести так і не вдалося, натомість Україна втратила 3280 своїх синів. Та будь-яка війна вкотре доводить, що честь, обов’язок, братерство, підтримка – вічні цінності, загартовані у випробуваннях. Нині в Україні живе близько 150 тисяч воїнів-афганців. Більшість із них у строю й сьогодні. У День виведення радянських військ з Афганістану вчителі історії  провели  хвилинки пам’яті, присвячені героям афганської війни, демонстрували  відеофільми  «Воїни-інтернаціоналісти». Молодші школярі протягом тижня відвідали шкільний музей бойової слави імені Катерини Зеленко, а в учнівських колективах 5-11 класів пройшли  уроки  мужності.

Переглядів: 45 | Додав: Алла | Рейтинг: 0.0/0