Неділя, 25.02.2018, 06:42

Який клас ви обрали (або збираєтесь обрати)
Головна » 2018 » Лютий » 6 » «Віночок українських оберегів»
«Віночок українських оберегів»

У кожного народу є свої символи, які складають історію народу, відображають спосіб життя. Хотілося б, щоб отримане у спадок збагатилося новим досвідом і передалося наступним поколінням. Саме тому  2 лютого 2018 року учні 4-В класу разом зі своїм класоводом Азаровою Н.М. зібралися на свято «Віночок українських оберегів». Материнська пісня, святий хліб, вишитий рушник, червона калина і сам віночок, сплетений із пахучих трав та ніжних квітів, прикрашений барвистими стрічками і наділений магічним змістом, – почесні гості в затишній шкільній оселі. Учні познайомились зі звичаями, обрядами, оберегами, їх значенням. Своїми розповідями, віршами, піснями й танцями діти висловлювали свою гарячу любов до землі, де народилися й живуть, до батьківської хати, до України.

Переглядів: 54 | Додав: Алла | Рейтинг: 0.0/0

Сумська ЗОШ № 27 © 2018